I love MY horse
Omschrijving
Dé (7-daagse) opleiding voor paardenmensen! Maak van je passie je bijberoep of leer gewoon meer over het lichaam en de kwalen van je eigen paard!
Op zoek naar een opleiding met paarden? Wil jij je paard op de best mogelijke manier ondersteunen en snel kunnen ingrijpen wanneer de gezondheid van je paard niet optimaal is? Woon je een beetje te ver van onze leslocaties om op regelmatige tijdstippen een weekend les te volgen maar wil je je echt wel verdiepen in de boeiende materie die Equina je biedt? Of wil je je al voorbereiden op de Holistisch Paardentherapeut opleiding om later van je passie je beroep te kunnen maken?
Dan is deze cursus met paarden iets voor jou! Lees snel verder om te ontdekken welke modules aan bod zullen komen.

Schrijf je nu in
Verzeker meteen je plaats en schrijf online in voor deze opleiding.
Opleidingsdetails
Wat zal je leren?
Cranio & structurele behandeling
Soft tissue massage
Anatomie & stresspunten
Bewegingsleer & spieropbouw
EHBO
Praktisch
Om jullie al meteen goed aan de slag te laten gaan hebben we gekozen voor de meest praktijkgerichte onderwerpen. Na deze modules kan je al perfect aan de slag met het geven van behandelingen tegen betaling.
OPGELET! Dit is een intensieve cursus, dus hou er zeker rekening mee dat we van onze deelnemers dan ook een stevige motivatie verwachten!
Onze lesgevers

Evy
Horse Health Specialist, Equina PRO paarden en honden, Kennismakingstraining, Basics paarden, Workshops, Praktijkdagen en bijscholingen
Bevel
Wat zeggen onze ex-studenten?
Contacteer ons
Heb je vragen voor Equina of wil je graag een opleiding volgen?
Laat het ons weten en we nemen snel contact met je op.